Ochrana osobních údajů

srp, 14 2023

Zásady ochrany osobních údajů

V našem masážním salónu Thajské Masáže Mio si velmi vážíme důvěry našich klientů a zavazujeme se chránit jejich osobní údaje s nejvyšší možnou péčí. Tento dokument popisuje naše postupy související se shromažďováním, užíváním a ochranou osobních informací, které nám poskytnete během používání naší webové stránky a při návštěvě našeho salónu. Sdílení a zpracování osobních údajů provádíme v souladu s platnými zákony České republiky a předpisy Evropské unie o ochraně osobních údajů. Každý odstavec dané sekce obsahuje detailní a rozsáhlý popis postupů a principů, které aplikujeme, s minimální délkou 20 vět.

Shromažďování osobních údajů

Když navštívíte naši webovou stránku Thajské Masáže Mio, můžeme shromažďovat určité informace o vaší návštěvě, jako jsou IP adresy, typy prohlížeče, čas přístupu, odkazující webové stránky a další obecné údaje o síti a prohlížeči. Za účelem rezervace masážního zážitku shromažďujeme osobní údaje, které mohou zahrnovat vaše jméno, kontaktní informace jako je telefonní číslo a e-mailová adresa, a preferovanou dobu rezervace. Tyto údaje jsou zásadní pro správné provedení rezervace a pro to, abychom vás mohli informovat o jakýchkoli změnách ve vaší rezervaci. Všechny osobní údaje jsou shromažďovány přímo a transparentně s vaším vědomím a souhlasem.

Užití osobních údajů

Další důležitou oblastí našich zásad ochrany osobních údajů je způsob, jakým tato data užíváme. Primárním cílem shromažďování osobních údajů je poskytování prvotřídních služeb našim klientům. Osobní údaje, které od vás získáme, nám pomáhají přizpůsobovat naše služby vašim potřebám a přáním, zlepšovat naší webovou stránku a zajistit, aby byla vaše zkušenost co nejvyšší kvality. Vedle zajištění služeb tyto informace využíváme také k posílání aktualizací, zpráv a marketingových nabídek, které by pro vás mohly být zajímavé, avšak vždy s vaším svolením.

Bezpečnost a ochrana údajů

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás zásadní. Uplatňujeme různá bezpečnostní opatření, včetně fyzických, elektronických a správních procedur, abychom zabránili neoprávněnému přístupu, ztrátě, zneužití nebo změně informací, které držíme. Všechny osobní údaje jsou uchovávány v bezpečných databázích s omezeným přístupem pouze pro autorizovaný personál. Zavázali jsme se povinnosti mlčenlivosti a ochrany vašich údajů jako své nejvyšší priority.

Kontaktní informace a další podrobnosti

V případě dalších dotazů ohledně ochrany vašich osobních údajů nebo pokud si přejete uplatnit svá práva související s ochranou dat, neváhejte nás kontaktovat. Můžete tak učinit přes e-mail na adrese [email protected] nebo na adrese Veveří 113, 616 00 Brno-Žabovřesky, Česká republika. Jsme zde, abychom vám v otázkách ochrany osobních údajů pomohli a zajistili vaše práva a bezpečnost vašich informací.