Zásady ochrany soukromí

srp, 14 2023

Úvod

Respektování soukromí a ochrana osobních údajů našich klientů jsou pro nás na webových stránkách Thajské Masáže Mio klíčové hodnoty. V těchto zásadách ochrany soukromí vám poskytneme podrobné informace o tom, jakým způsobem nakládáme s osobními údaji, které shromažďujeme, jak je ochraňujeme a jaké máte možnosti vztahující se k přístupu a aktualizaci vašich informací. Závazek chránit vaše soukromí je pro nás prioritou a cílem této stránky je poskytnout vám co nejkomplexnější informace o vašich právech a o tom, jak jsou vaše údaje používány. V tomto dokumentu se dozvíte o principech zpracování údajů, právních základech, účelech zpracování a případných příjemcích vašich údajů. Vysvětlíme vám také, jak dlouho a proč uchováváme vaše údaje a jaká opatření přijímáme, abychom zajistili jejich bezpečnost.

Zásady shromažďování a používání informací

Naše webová stránka shromažďuje osobní údaje, které jsou nezbytné pro poskytování našich služeb, a to včetně různých typů masáží. Údaje získáváme přímo od vás, například když vyplníte kontaktní formulář, přihlásíte se k odběru novinek nebo rezervujete masáž. Tyto informace zahrnují, ale neomezují se pouze na, vaše jméno, kontaktní údaje a preference týkající se služeb. Veškeré shromažďování a zpracování údajů je prováděno transparentně a s vědomím uživatelů. Klíčová je pro nás ochrana osobních údajů, proto přistupujeme k zabezpečení těchto informací s nejvyšší možnou pečlivostí. Používáme řadu bezpečnostních opatření, včetně pokročilých technologií a procedur, které nám pomáhají chránit vaše údaje před neoprávněným přístupem, ztrátou nebo zneužitím.

Práva subjektů údajů

Jako subjekt údajů máte řadu práv, včetně práva na přístup k vašim údajům, opravu nepřesností, vymazání, limitaci zpracování nebo i právo na přenositelnost údajů. Poskytneme vám všechny potřebné informace a podporu, abyste mohli tato práva využít. Zavazujeme se řešit jakékoli vaše dotazy nebo obavy ohledně zpracování vašich osobních údajů rychle a efektivně. Pokud máte pocit, že vaše údaje nejsou zpracovávány správně, máte právo podat stížnost u příslušného dozorového úřadu. Pro jakékoli dotazy nebo požadavky týkající se vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na e-mailovou adresu [email protected].

Kontaktní informace

V případě, že máte jakékoli dotazy, připomínky nebo obavy týkající se zpracování vašich osobních údajů na našem webu Thajské Masáže Mio, neváhejte nás kontaktovat. Prostřednictvím následujících kontaktů nám můžete kdykoli poskytnout své otázky nebo žádosti: Majitelka webových stránek, Kamila Šimonová, Veveří 113, 616 00 Brno-Žabovřesky, Česká republika, e-mail: [email protected].

Závěr

Naše zásady ochrany soukromí jsou založeny na zásadách transparentnosti a respektu k osobním údajům našich klientů. Pro nás je důležité, abyste měli jasno v tom, jak vaše údaje získáváme a jak s nimi nakládáme. Zavazujeme se k dodržování platných zákonů a nařízení týkajících se ochrany údajů a budeme vás průběžně informovat o veškerých změnách v našich zásadách ochrany soukromí. Děkujeme vám za důvěru, kterou nám projevujete využíváním našich služeb, a těšíme se na vaše další návštěvy masážního salónu Thajské Masáže Mio.