MASÁŽ RUKOU

MASÁŽ RUKOU

MASÁŽ RUKOU – EXPRES OFFICE

Pracujete v kanceláři, nebo provádíte jinou manuální práci?

Nejen pro Vás jsme zařadili masáž rukou EXPRES OFFICE, kterou pohodlně zvládnete i během obědové pauzy, kdy ulevíte svým rukám a Vaše ruce Vám za ni poděkují.

Po masáži rukou budete cítit celkovou lehkost, prokrvenost a lepší pohyblivost.

Masáž rukou a předloktí vás zbaví ztuhlosti svalů na rukách promasírováním paží a předloktí včetně jednotlivých prstů. Naše ruce jsou jednou z nejvíce namáhanou částí těla a přitom mnohdy neprávem zanedbávanou. V dnešní době, kdy většina z nás pracuje na počítači používá chytré telefony a tím jednostranně zatěžuje prsty, dlaně, zápěstí i celé paže. To způsobuje mnoho obtíží spojenými s bolestmi rukou nebo jejich částí a v mnoha případech spojené i bolestmi zad a to zejména u administrativních profesí, kde nebývají ruce a paže v dostatečné činnosti a proto pro ně má masáž rukou velký význam. Tito lidé nezřídka trpí Postižením karpálních tunelů, což způsobuje bolest, která se často objevuje v noci a v klidovém stavu. Mezi příznaky patří také mravenčení a snížená citlivost nebo pálení prstů na rukou.

Masáže rukou Vám pomohou rozproudit nejen krevní oběh a uvolní svaly a klouby, ale také výborně nastartují lymfatický systém, který z ruky odvádí vše, co v ní nemá být. Ruce se po masážích stávají podstatně citlivějšími a lépe fungují. Masáže tedy slouží i jako prevence závažných choroba poruch i pohybových potíží. Doporučuji pravidelné provádění masáží rukou zejména u lidí, kteří dělají sedavou práci u počítače.

Syndrom karpálního tunelu způsobuje poškození středního nervu v karpálním tunelu. Jedná se o útlakový syndrom, který vzniká často jednostranným namáháním nebo po úrazu rukou. Častou příčinou jsou také záněty šlach a vazů v zápěstí. Tento syndrom se častěji vyskytuje u žen, ale není to pravidlem. V poslední době se velká část pacientů rekrutuje z uživatelů počítačů, kteří díky nesprávnému a přílišnému používání myši příliš namáhají zápěstí.

Pro koho je masáž vhodná? 

– Nejvíce ocení masáž administrativní pracovníci sedící u PC

– Také velice vhodná pro sportovce, kteří přetěžují tyto partie

– Pro matky s dětmi = dochází zde při nošení dětí k nerovnoměrnému přetěžování svalů.

THAJSKÁ MASÁŽ RUKOU 30min. za 390 Kč