Candyshop Praha - Odemykání Erotických Divů s Nuru Masáží

Candyshop Praha - Odemykání Erotických Divů s Nuru Masáží lis, 13 2023

Sladké kouzlo Candyshopu v Praze

Ach, Praha, Praha! Město, které je známo svou historií, uměním a kulturou, má také exotickou stránku, kterou si mnozí z nás oblíbili. Mluvím o erotické masáži! Ne, nejde jen o nějakou běžnou masáž, mluvím o masáži v Candyshopu, království erotických dotyků a vzrušujících pocitů právě v samotném srdci Prahy. Ale neměli bychom přeskakovat. Pojďme se podívat blíže.

Vůně a tóny Candyshopu

Když vstoupíte do Candyshopu na adrese Maiselova 76/12, 110 00 Praha 1, okamžitě ucítíte jemné aroma esenciálních olejů. Světla jsou tlumená, aby podpořila uvolněnou a intenzivně erotickou atmosféru. Atmosféra je tu vřelá a diskrétní, personál profesionální a nesmírně přátelský.

Podívejte se na tento odkaz!

Pro více podrobností navštivte jejich webové stránky https://candyshop-massage.cz/. Zde naleznete informace o masážích, které nabízejí, jako je Tantrická masáž, Nuru masáž, a pro odvážnější z nás, masáž Pussycat. Moje zkušenost, kterou jsem si vybrala sdílet, je z Nuru masáže.

Co je to Nuru masáž?

Ale co to vlastně je ta Nuru masáž? Nuru masáž pochází z Japonska a označuje "kluzkou" nebo "hodovou" masáž. Její jedinečnost spočívá v použití speciálního bezbarvého a bezvonného gelu z mořských řas, který je na tělo nanášen hřejivým ručníkem. Cílem je dosažení nebývalých stupňů citlivosti a intenzity vzrušení. Zprvu jsem byla nervózní, ale jakmile jsem vstoupila do místnosti a ucítila tu uklidňující atmosféru, všechny mé obavy zmizely.

Příchod do Candyshopu

Když jsem přišla do Candyshopu, okamžitě jsem byla uvítána úsměvem a profesionálním přístupem. Před masáží mi byla nabídnuta možnost výběru z široké škály krásných masérek. Nakonec jsem si vybrala Aničku, její jemné rysy a klidná povaha mě přiměly k pocitu, že jsem v dobrých rukou.

Informace o Nuru masáži

Anička mě předem seznámila s průběhem masáže, vysvětlila mi, co mohu očekávat a jak se chovat. Reklama na Nuru masáž je následující: "Nuru gel je na tělo nanášen velmi osvěžujícím a vzrušujícím způsobem masérkou, která pak použije své tělo k jeho roztírání po celém klientově těle." A musím říci, že to byl zážitek jako žádný jiný. Při Nuru masáži jsou používány dlouhé tahy, což maximizuje tělesný kontakt a povzbuzuje průtok energie.

Průběh Nuru masáže

Masáž začala pomalu a jemně, mé tělo bylo pokryto teplým, kluzkým gelem, který Anička roztírala po mém těle svým vlastním tělem. Chvílemi jsem měla pocit, jakoby se naše těla scelila v jedno, což byl nesmírne vzrušující pocit. Každý centimetr mého těla byl pečlivě a citlivě masírován, a to až do bodu, kdy se mi zdálo, že se rozpustím v čisté rozkoši.

Můj pocit poté

Po masáži jsem se cítila obnovená, jak fyzicky, tak mentálně. Měla jsem pocit, že jsem našla novou úroveň vzrušení a rozkoše, kterou jsem nikdy předtím nezažila. Nuru masáž je opravdu něco, co doporučuji všem vyzkoušet. Je to skutečně jedinečný zážitek, který nejenže povzbudí vaše smysly, ale také vám poskytne příjemný relaxační čas, který si zasloužíte.

Malý tip na závěr

A pokud si chcete užít ještě větších vzrušení, Candyshop nabízí také masáž se dvěmi dívkami. Pokud vás zajímá, jaké to je, navštivte jejich stránku dvouholé masáže zde. Ale to již nechám na vás...

Závěrečné myšlenky

Masáž v Candyshopu v Praze je skutečně unikátní a neopakovatelný zážitek. Pokud jste v Praze a hledáte něco, co by mohlo obohatit a povzbudit vaše smysly, pak vřele doporučuji navštívit Candyshop. Nuru masáž je úžasná, ale mají širokou nabídku dalších masáží, které si můžete vychutnat. Věřte mi na slovo, nikdy nebudete litovat!