Jak Dornova metoda pomáhá při artritidě

Jak Dornova metoda pomáhá při artritidě lis, 4 2023

Dornova metoda a její principy

Byla jsem pořád za tím, že jsem nechtěla užívat mnoho léků, snažila jsem se hledat alternativy, aby mi pomohly zmírnit mé potíže s artritidou. Narazila jsem na Dornovu metodu. Byla jsem ohromena tím, jak mi tahle technika změnila život. Připravte se, protože vám představím jedinečnou techniku zaměřenou na pomoc těm, kteří trpí artritidou, jako jsem já. Dornova metoda vznikla v Německu, a její základy spočívají v tom, že nám pomáhá poznat naše tělo a správně ho používat. Takže, jak to funguje?

Praktické aplikace Dornovy metody

Zkoušela jsem to poprvé a byla jsem ohromena. Dornova metoda je vlastně soubor jemných manipulací a tlaků na tělo, které pomáhají vyrovnat obratle a klouby. Je to jako kdyby tělo resetovalo zpět do původního stavu. Pokud to děláte pravidelně, pomáhá to ulevit od bolesti a zlepšit pohyblivost těla. Je důležité si uvědomit, že Dornova metoda nerozlišuje mezi fyzickým a emocionálním stavem, takže tím, že pracujete na fyzické úrovni, můžete pomoci i vaší duševní pohodě.

Přínos Dornovy metody při artritidě

Pokud trpíte artritidou jako já, pak víte, jak může být den s tímto onemocněním náročný. Ale co kdybych vám řekla, že existuje způsob, jak se s tímto pocitem bolesti vypořádat? Dornova metoda může pomoci zmírnit bolest artritidy a zlepšit vaši pohyblivost. Jak? Dornova metoda pomáhá obnovit rovnováhu v těle a umožňuje kloubům a obratlům vrátit se do svých původních poloh. Tím může ulevit od tlaku a zánětu, které jsou spojeny s artritidou. Přiznám se, že když mi to terapeut poprvé řekl, myslela jsem si, že to zní příliš dobré, aby to byla pravda. Ale po několika sezeních jsem si všimla zlepšení.

Moje osobní zkušenost s Dornovou metodou

Je pravda, že když jsem se poprvé o Dornově metodě dočetla, byla jsem skeptická. Nemohla jsem uvěřit, že by něco tak jemného, jako je lehký tlak na tělo, mohlo zmírnit mé bolesti způsobené artritidou. Ale byla jsem připravena vyzkoušet cokoli, co by mi pomohlo cítit se lépe. A tak jsem šla na své první sezení s otevřenou myslí. A byla jsem překvapená! To byla jedna z nejlepších věcí, které jsem pro své zdraví v poslední době udělala. Nejenže se mi podařilo zmírnit bolest při sezení, ale naučila jsem se také techniky, které mohu použít doma k udržení svého zdraví. Je to báječné! Moje kočka Míša a jezevčík Pepíček také oceňují, že mohu být více aktivní a hračka s nimi.

Může Dornova metoda pomoci i vám?

No, odpověď je jednoduchá. Ano! Ale samozřejmě to musíte vyzkoušet sami, aby jste zjistili, zda je to pro vás přínosné. Ale myslím, že když už jste se dostali až sem a čtete tento článek, pak jste již připraveni na změnu. A proč to nezkusit? Četla jsem mnoho pozitivních recenzí a věděla, že jsem na správném místě, když jsem se rozhodla pro Dornovu metodu. A jsem si jistá, že i vy můžete mít podobný úspěch. Takže, co ještě čekáte? Zkuste to a uvidíte sami, jak vaše tělo děkuje. Věřte mi, že je to úžasné cítit se bez bolesti a moci si užívat každý den naplno.