Jak těhotenská masáž může zlepšit vaši sexuální touhu

Jak těhotenská masáž může zlepšit vaši sexuální touhu srp, 14 2023

Důležitost těhotenské masáže pro sexuální touhu

Už nějakou dobu jsem ve velkém těhotenství a můj manžel Jaroslav se stará o mne jako o své nejcennější poklad. Jednou z věcí, které objevil jako výhodné pro oba, byla těhotenská masáž. Co by mohlo být lepší než si v těchto náročných dnech dopřát nějaké to mazlení a relaxaci a navíc to zvýšit sexuální touhu? Tak pojďme si povědět víc o tom, jak těhotenská masáž může zlepšit vaši sexuální touhu.

Pochopení roli endorfinů v sexuální touze

Málokdo ví, že těhotenská masáž může zvýšit výrobu endorfinů v těle. Jsou to ty "štastné hormony", které zvyšují naši chuť k sexu. Tyto hormony jsou uvolňovány během masáže a mohou zlepšit náladu, což se může přenést i na sexuální touhu. Je to jako kdybyste měli kouzelnou hůlku, která vám pomůže dostat se do správné nálady pro nějakou zábavu! Je opravdu úžasné, k jak velkým změnám může dojít, když tyto hormony začnou pracovat ve vašem těle.

Proč je důležitá citlivost kůže

Jaroslav je velmi jemný masér a velmi dobře ví, jak správně pracovat s kůží a svaly. Kůže je naším největším smyslovým orgánem a citlivost kůže může být při masáži zvýšena. To může přinést neskutečný stimul a vzrušení, které bude mít pozitivní dopad na naši sexuální touhu. Normálně bychom to ani nezaznamenali, ale když je vaše tělo v tomto zvláštní životním období, vše se zdá být mnohem intenzivnější.

Role těhotenské masáže v uvolnění svalů

Jak asi víte, těhotenství je náročné období pro tělo ženy. Těhotné ženy mají často bolesti zad a svalů, proto je těhotenská masáž tak vzácný a cenný dar. Uvolněné svaly jsou klíčem k tomu, abychom se cítili pohodlně a mohli uvolnit své tělo pro sexuální interakci. Těhotenská masáž skvěle uvolňuje svaly a já vám z vlastní zkušenosti mohu říct, že pocity lehkosti a relaxace, které z toho plynou, se odrážejí i na naší sexuální touze.

Udržování vášeho těla ve formě

Když jsem byla těhotná, Jaroslav mi často říkal, jak důležité je udržovat mé tělo ve formě. A to nejen pro mé zdraví, ale také pro naši sexuální touhu. Masáže dobře napomáhají cirkulaci krve a lymfy v těle, což je nezbytné pro naše zdraví a samozřejmě pro naši sexuální touhu. Co takhle malý výlet do světa masáží?

Odbourávání stresu a úzkosti

Je poměrně běžné, že se těhotné ženy často cítí stresované a úzkostné. Těhotenská masáž je skvělým způsobem, jak tuto energii uvolnit. Jaroslav se stále snaží dělat mě šťastnou a jak si možná někteří z vás pamatujete, našim společným způsobem, jak se vypořádat se stresem, je se zatoulat řekou pod naším oblíbeným olomouckým mostem a pak se vrátit domů na masáž. Poté se cítíme oba jako noví a plní pozitivní energie.

Dopad na partnerský vztah

Těhotenská masáž má nejen pozitivní dopad na sexuální touhu, ale také na partnerský vztah. Když Jaroslav masíruje můj těhotenský bříško, je to velmi intimní a krásný okamžik, který nás oba sblíží. A samozřejmě, blízkost a důvěra jsou základním kamenem sexuální touhy.

A nakonec: potéší i vašeho mazlíčka

Náš křeček Archibald naprosto miluje, když se masíruji. Zdá se, že to pro něj má uklidňující účinek. Nejsem si jistá, zda to souvisí se zvýšenou sexuální touhou, ale je to rozhodně pozitivní stránka, kterou bych si nemohla odpustit nepodělit se s vámi.

S koncem těchto slov doufám, že jsem vám ukázala, že těhotenská masáž je něco, co byste měli zkusit, pokud ještě nemáte. Nejenže pomůže zlepšit vaši sexuální touhu během těhotenství, ale také vám to může pomoci udržet si tu správnou náladu a šťastné pocity. A to je v těhotenství něco, na co bychom neměli zapomínat.